دو سر سود !

یکی از دوستان سوالی داشت مبنی بر این که آقایون از همسرشون
چه انتطاری دارند و کلا در ازدواج توقع و خواست آقایون چیه ؟ من می خوام از خانم
ها و آقایون بخوام از انتطاراتشون بگن تا به این وسیله افراد از هم شناخت و
اطلاعات بیشتری داشته باشن .

 

توسط |۱۳۹۲-۶-۱۴ ۱۳:۰۷:۰۰ +۰۴:۳۰۱۴ شهریور, ۱۳۹۲|تجربیات اتاق مشاوره|۵۷ نظرات
avatar
جدیدترین قدیمی‌ترین با بیشترین رأی
خودی
Guest
خودی

سلاممن که دوست دارم مرد زندگیم حمایتم کنه حمایت عاطفی ، مالی.. هرچند که اگه خدابخواد خودم بزودی شاغل میشم و وضع مالیم خوب میشه ولی با این وجود بدونه مخارج خونه به عهده مرده،احساس مسئولیتش برام خیلی مهمه فک میکنم همچین موقعی خانم شاغل با همه وجود شوق هزینه کردن از جیب خودشو داره ..ازاینکه بفهمم مردی منو بخاطر پولم بخواد بینهایت بیزارم و دغدغه ام اینه که چجور تو خواستگاری بفهمم ایشون این جوری نیس،ودیگه دوست دارم انسانیت تو فکرشو تو رفتارش باشه،ایمانش اونو تایه حدی تضمین میکنه و به سنتها و آداب و رسوم احترام بزاره و… ادامه نظر»

نیره
Guest
نیره

من فکر میکنم مردها به تامین جنسی خیلی اهمیت میدن و زنها به تامین شدن مالی و عاطفی.
البته نمیدونم درست فکر میکنم یا نه.

نسرین.م
Guest
نسرین.م

می خواستم یه مثلث از چیزایی که اصل و پایه ی زندگی محکمی رو برام بوجود می آورد بینمون باشه: احترام/عشق/اعتماد دلم می خواست اگر کاری می کنم که خوشحالش کنم رو ببینه و قدر بدونه. همونجور که خودم برای او می کردم. دلم می خواست هر از گاهی بهم بگه: دوستت دارم. همونطور که خودم مدام به او می گفتم. دلم می خواست احساس مسئولیت کنه و پا به پای هم کار کنیم و زندگیمونو تآمین کنیم. ولی او همیشه خسته بود و مدام مرخص بود! دلم می خواست پدر نمونه ای باشه چون عاشق پسرمون بود… من نباید… ادامه نظر»

عشق...
Guest
عشق...

زن زندگيست
و
مرد امنيت
و چه خوب مي شود وقتي
مردي تمامِ مردانگيش را
خرجِ
امنيتِ زندگيش كُند
و چه زيبا مي شود وقتي زني
تمامِ زندگيش را
خرجِ
غرورِ امنيتش كُند

مری
Guest
مری

مهمترین چیز بنظرم مسئولیت پذیری دوطرفه.. بعدش
احترام
محبت
تعهد
توجه به نیازهای جنسی و عاطفی
.
.
.
اینم بگم که اگه یکی از این موارد بلنگه بقیه هم زیاد تو چشم نمیاد

نفیسه
Guest
نفیسه

زن حمایت عاطفی میخواد مثل محبت و نوازش ، مهمتر بودن نسبت به بقیه پیش شوهرش ، شنیدن جملات زیبا و قدرشناسانه ، شنیدن جملات عاشقانه…
زن حمایت مالی میخواد و اینو نشونه محبت مرد به خودش میدونه…. هدیه و تامین مخارج معمولش … زن امید میخواد.
مرد تامین جنسی و تنوع در رابطه میخواد … احترام و قدرشناسی میخواد و احترام به خانواده و دوستانش.
( از همسرم متنفرم )

ela
Guest
ela

مرد اول باید مستقل باشه بعد بیاد مرد زندگی‌ یکی‌ دیگه شه

وقتی‌ شد مرد زندگی‌ یکی‌ دیگه، بدونه که خانوما حمایت عاطفی میخوان ، یکی‌ که همیشه مثل کوه ایستاده که همیشه می‌شه بهش تکیه کرد

صداقت

احترام متقابل

این ۳ تا + اون پیش فرض اولیه باشه بقیه چیزا حال شدنیه از نظر من

پانوشت:

میتونید منو حدس بزنید دیگه؟ 🙂

tiroozh
Guest
tiroozh

من از مرد زندگییم محبت، احترام و اعتماد می خوام، وگرنه خودم بلدم خرج زندگیم رو در بیارم و تنها زندگی کنم، دوست دارم با مردی زندگی کنم که با هم اهداف مشترک و علاقه مندی های مشترک داشته باشیم و برای رسیدن بهش با هم تلاش کنیم، بعد از ازدواج محدودم نکنه به کار خونه و خاله بازی، بهم احترام بذاره و ارزوهام رو مسخره نکنه. صداقت و وفاداری هم از مهمترین ویژگی هاست که انتظار دارم داشته باشه، و هر وقت احساس کرد دیگه نمی خواد ادامه بده، رسم درست خداحافظی کردن رو بلد باشه و بدون جنگ… ادامه نظر»

مهدي
Guest
مهدي

… فعلاً باشه انتظاراتمون بعدا مي گيم

پاسخ:
تا آقایون نیان و اینجا اعتراف نکنن پست بعدی رو نمی نویسم !
معصومه
Guest
معصومه

من یک زنم .. سلام و یه سوال؟
گفتید همیشه؟
میخوام بدونم این انتظار همسرتون از شماست یا انتظار شماست از خودتون؟
مطمئن هستید همسرتون این انتظار رو از شما داره؟ یا شاید این رفتاریه که همیشه از شما دیده نه انتظاری که همیشه از شما داشته باشه..

خودی
Guest
خودی

منیژه جون،میدونید امروز با این نیت اومدم تووبلاگت که از بپرسم خودت چه انتظاراتی از مرد زندگیت داری؟
جوابش برام خیلی مهمه با شناختی که از شما و تجریباتتون پیداکردم نظرت میتونه خیلی رو افکارم تاثیر بزاره…دوست دارم خیلی مفصل راجعبش بنویسی
مرسی

پاسخ:
چشم می گم .
بانو
Guest
بانو

آقای همسر
میخوام امن ترین جا واسه من آغوشه تو باشه
از ته دل خندیدنم و گاهی گریه هام.. امین ترینم تو آدم ها تو باشی
بی شک تفاوت هایی داریم ازت انتظار دارم همراهی کنی تا بشناسیم همو..
میخوام نفر اول زندگی تو باشم تو نفر اول زندگی منی
و میخوام بدونی من بدون تو خوشبختم ولی تمام توانم رو وسط میزارم تا با تو باشم تا طعم خوشبختی رو با تو بچشم من از سر شوق با تو ام نه نیاز ..

گبی
Guest
گبی

به نظر من خانوما و آقایون تو زندگی مشترک تو چند مورد مثل هم هستن یکی عشق و دوست داشتنه و یکی اعتماده و مورد توجه واقع شدنه تو بقیه موارد هم سلیقه گی هست که کی چی خوشش می آد و به خیلی چیزا مربوط می شه ولی فکر کنم که اون موارد تو همه یکی هست

من یک زنم!
Guest
من یک زنم!

گفتید انتظاراتتان از همسرتان، اما من انتظارات همسرم رو از خودم می نویسم! همیشه پر انرژی و شاداب، حتی وقتی شبش بخاطر بی قراریهای بچه امان دو ساعت خوابیده ام، صبحش زودتر از او بیدار شدم، باهم سرکار رفته ایم پا به پای هم کار کرده ایم همیشه احترام در جمع، حتی وقتی سر رنگ رژ صورتی کم رنگم، یکساعت دیر مرا به مهمانی بردههمیشه رختخوابی پر شور، حتی وقتی بعد از برگشت از کار، او جلوی تلوزیون تخمه شکست و برنامه دید و من کل کارهای خانه و کارهای فردا را انجام دادم، و پر از نیاز نیم ساعت… ادامه نظر»

غریبه
Guest
غریبه

به نظر من جزییات ممکنه بسته به آدم ها عوض شه اما کلیات یکیه. برای من زندگی زناشویی بیشتر از هر چیز از خود گذشتگی و درک می خواد…تا زمینه برای جزییات آماده بشه. تصور کنید که می خواید سفر برید و همسفر شما هیج موقع دقیقا چیزی که شما می خواهید نخواهد بود اما یه کم درک و از خود گذشتگی دو جانبه سفر را برای هر دو راحت می کنه. ما ممکنه یک لیست 100000 موردی داشته باشیم برای همدیگه. اما به نظرم تا ادم ها قدرت پذیرش تفاوت ها را نداشته باشند همه این ها میشه باعث… ادامه نظر»

شهرزاد
Guest
شهرزاد

به نظر من مهمترین اصول تو زندگی احترام و اعتماد متقابله.
من بعنوان یک زن اگر احترام و اعتماد در زندگیم وجود داشته باشه با بقیه کمبودهای زندگیم کنار میام. زندگیهای زناشویی بعد از مدتی از تب و تاب هیجان عشق میفته بنابراین اگر یاد بگیریم به خواسته های هم احترام بگذاریم و بتونیم به هم محبتمون رو ابراز کنیم مطمئنا زندگی آرومی خواهیم داشت.

نسرین.م
Guest
نسرین.م

مردها هم مثل زنها یک جور و یک سلیقه نیستند که کسی بخواد به این سوال دوستت جوابی که او می خواد رو بده. شاید ایشون مثل هیچکدوم از ما فکر نکنه.

ولی مطمئنم همه توجه عاطفی رو می خوان. ولی کی جوابگو هم هست، خدا عالمه.

من
Guest
من

همین که واسم شخصیت قائل بشه و افکار و احساساتمو مسخره نکنه کافیه.یه کلام،منو آدم حساب کنه.چیزی که تو خونه ی پدری ندیدم.

پاسخ:
خیلی حرف تو این کامنت شما وجود داره . اگر عصبانی باشی از چیزی که لایقش بودی و باید دریافت می کردی و نکردی ، با ادامه ی عصبانیتت جای دیگه هم دریافت نمی کنی .
من
Guest
من

راستش خودمم نمیدونم عصبانیم،ناامیدم،افسردم،یاچی.
بیشتر که بهش فکر میکنم میبینم اصلانباید به فکر ازدواج باشم.چون همین اول جوونی انقد داغونم که باهرکی ازدواج کنم بدبخت میشه.

ارغوان
Guest
ارغوان

با سلاممنیژه جون خیلی منتظر اعترافات آقایون نمون چون اگه خودشون می دونستند چی می خوان که دنیا خیلی جای بهتری بود.کامنت من یک زنم بسیار گویا است .آقایان همه این انتظارات را از یک خانم دارند ولی نمی دانم که چرا متوجه نمی شوند که گاهی این خواسته ها با هم در تناقض هستند.مثلا هم یه خانم خوش برخورد و اجتماعی و شاغل می خوان که پزش را بدهند ولی همین خانمه نباید با هیچ مردی همکلام بشه و گرم بگیره و … کلا جمع اضداد را می خوان که در دنیا پیدا نمیشه.یا انتظار دارند که بعد از… ادامه نظر»

منیژه
Guest
منیژه

به ….
من اصالتا تبریزی نیستم با نمک هم نیستم فوق لیسانسمم مشاور خانوادس . تو همونی نیستی که همیشه هستی و الان نیستی ؟! در ضمن دارم می رم مسافرت که بهونه آوردم و گفتم آقایون نیان دیگه نمی نویسم وگرنه خودت هم می دونی دنیا بدون مردا چه زیباست 😛

نسیم
Guest
نسیم

من که دوست دارم یرای من یه حامی باشه کسی که بتونم بهش اعتماد کنم و آرزوهام و آرمانهام براش مهم باشه و برای رسیدن بهشون کمکم کنه و سنگ جلو پام نندازه ..دوست دارم سنگ صبورم باشه و برای مشکلات و مسایل زندگی بتونیم با هم هفکری کنیم و قدرت تفکر داشته باشه از نظر اقتصادی هم استقلال داشته باشه..
فک کنم مردا بیشتر به این فک میکنن که همسرشون از نظر جنسی و عاطفی تامینشون کنه و زیبایی و تنوع تو زندگیشون بوجود بیاره

ارغوان
Guest
ارغوان

با سلام
این کامنت آخریت جواب من بود یا کس دیگه؟
شادباشی

پاسخ:
جواب کسی دیگه .
nanusch
Guest
nanusch

ba arghavan movafegham.

خودی
Guest
خودی

( منیژه اون حرفی که دیروز بهم گفتی و نمیتونم نگم .نه جون من بزار بگم…اصرار نکن )
پس کوشون علی آقا ،آقا میلاد، آقا آرش ،آقا نوید!!!!!، آقا مرتضی …
محض اطلاعتون بگم منیژه خانم معادل سه تا از پستای آینده، نظرتونو تایئد نمیکنه…
حالا دیگه خود دانید.

پاسخ:
عجب تنبیهی !
سارا
Guest
سارا

فقط آدم باشه، همين! توقع زياديه؟

معصی
Guest
معصی

آقایون تو این پست کامنت نمیزارن چون…

1) از همسرشون هیچ توقعی ندارن
2) اصلاً قصد ندارن همسر اختیار کنن
3) هنوز تو کف سوال مورد نظر موندن
4) از خوندن انتظارات خانوما آتیش گرفتن، دستشون سوخته نمیشه تایپ کنن!

معصی
Guest
معصی

چرا هیچ مردی از زنش هیچ انتظاری نداره؟ 😯

پاسخ: آخه خیلی ماهن و بی توقع !
ياسي
Guest
ياسي

سلام
تو زندگي هيچ چيز بالاتر از خيانت نكردن نيست من فقط از همسرم ميخوام كه من اولين واخرين نفر توي زندگيش باشم هيچ وقت كسي رو به من ترجيح نده اين خواسته زياديه من كه فكر نمي كنم اگه اعتماد تو زندگي باشه همه چيز باهاش مياد

rz
Guest
rz

قبل از هر چیز ،اینکه آقایون خیلی ماهن و بی توقع که درش شکی نیست.به نظرم انتظار هر فردی از همسرش کاملا مرتبط به معیارهای اون فرد برای ازدواج. بنابراین من اول معیارهام رو میگم و بعد خواسته هام در زندگی مشترک. از نظر ظاهر باید به دلم بشینه ،از لحاظ سن بین 2 تا 7 سال کوچیکتر باشه ، از نظر تحصیلات در سطح بالایی باشه،خانوادش بسیار بسیار مهمه برام ، بهر حال شخصیت هر کسی در خانوادش شکل میگیره،اینکه حتما بخواد بچه دار بشه ترجیحا 4 تا ، از نظر مالی علیرغم اینکه از یک رفاه نسبی برخوردارم… ادامه نظر»

rz
Guest
rz

و در پایان اینکه اگر اختلاف نظری داشتیم اول سعی میکنم از نظر منطقی مجابش کنم و گارد نمیگرم و اگه از نظر منطقی مجابم کرد می پذیرم ولی اگه نه من اون رو مجاب کردم ونه اون من رو ،بدونه و بپذیره که حرف آخر رو من میزنم.

پاسخ: من همیشه معتقدم خونه باید رئیس داشته باشه و صددرصد باشما موافقم که حرف آخر رو شما آقایون بزنید و بگید چشم .
رسول
Guest
رسول

من ازدواج نکردم ولی از همسر آیندم انتظار دارم که مثل دو تا دوست باشیم ولی گاهی اوقات تنهام بذاره و هر وقت احساس کرد که نمیتونه ادامه بده خیلی رک بهم بگه

دختره
Guest
دختره

برای ام جالب است که خوانندگان مرد نظر نمی گذارند.پدرم می گه مرد ایرانی سه تا زن می خواهد: یک فاحشه ی فرانسوی داغ در رخت خواب؛ یک زن نجیب بساز که قرمه سبزی عالی بپزد و مادر مهربان بچه های اش باشد؛ یک زن مدرن که آرایش بکند ولی نه غلیظ . بی حجاب باشد ولی لباس کوتاه نپوشه. حرف بزند ولی مخالف ام شوهر اش نظر ندهد؛در مهمانی درباره ی جامعه و سیاست اظهار نظر بکند ولی حواس اش اول به شام و میوه ی مهمان ها باشد. خوب برقصد ولی فقط با شوهر و برادر اش .… ادامه نظر»

یک زن
Guest
یک زن

خواسته زیادیه اینکه من از همسرم انتظار داشته باشم منو ببینه..باهام حرف بزنه..درددل کنه..رازش رو به من بگه و نه به خواهرش؟!
توقع زیادیه اینکه من رو خدمتکار خونه و پرستار بچه ها نبینه و حرفهای مهمش را به جای اینکه به خواهرش بزنه به من بگه!
انتظار زیادیه اگه ازش بخوام بزرگ بشه مرد بشه تا من بهش تکیه کنم..تا بهش اعتماد کنم..تا درد دلم رو بهش بگم به جای اینکه با خودم درد دل کنم؟
من هیچ توقعی از همسرم ندارم جز اینکه مَردَم باشه…همین!

پاسخ:
شاید معنی مرد برای شما و ایشون متفاوته .
منتقد
Guest
منتقد

زیبایی واسه آقایون خیلی مهمه
در واقع دنبال زن زیبا هستن ..

شکست خورده
Guest
شکست خورده

ببخشید منیژه جون با اجازه من در فرمایشات بانو یه موردی رو اصلاح کنم: آرزو کن و از همسرت بخواه که اگه اولین نفر نیستی آخرین نفر باشی!

ىکى
Guest
ىکى

من یکی با خصوصیات شما رو دوست دارم . خانم ، مودب ، شوخ ، مصلحت اندیش ، همراه و دوست ، میشه به نظراتت تکیه کرد ، اخساست رو راحت می گی ، شغل خوبی داری ، بی طرف حرف می زنی و …. ، همه ی اینا رو از نوشته هات و جواب هات به خواننده ها برداشت کردم . شاید هم ، همه اش اشتباه باشه فکر می کنم آدم می تونه کنار شما احساس خوب داشته باشه.

پاسخ: شاید همه اش اشتباه باشه . شاید !
علی
Guest
علی

و شاید هم بعضی از مردان اینترنتشون قطع شده باشه مثل من…من چند تا ویژگی میگم همش را که نمیشه اینجا اورد1مهربون باشه. منظورم این نیست که همیشه حالش خوب باشه یه ویژگی ثابت شخصیتی مد نظر من2 صادق باشه. منظورم این نیست که کل گذشته اش را بریزه بیرون. نه هر کس یه چیزهایی داره دوست داره برا خودش نگه داره3اهل کتاب و هنر و فرهنگ باشه.منظورم اینه یه مقدار جزوه مخاطبین خاص این حوزه باشه. قدرت ادراکش یه مقدار ارتفاع داشته باشه 4اهل حل مساله باشه. نمیگم اسطوره باشه هیچ وقت گله و شکایت نکنه. ولی توانمندی داشته… ادامه نظر»

نسرین.م
Guest
نسرین.م

انگار درینمورد هم نمیشه از آقایون انتظار داشت. بابا منیژه بخاطر اونا ما رو تحریم نکن. به اندازه کافی ازشون می کشیم.

نشون دادن که جرئتشون کمتر از خانماست. همین!

پاسخ:
سلام خانوم . نسرین جان من مسافرت بودم . آدما وقتی در مورد خواسته هاشون حرف بزنن کار خودشون زودتر و بهتر راه می افته .
دیدار
Guest
دیدار

سلام یکی هست که آدمه مهربونیه ..خیلیاون چیزی که هست رو به من نشون داده آدمه صادقیهاهل نوشتنه در واقع تو زمینه هنری آدمه خاصیه از معمولی بالاتر..من نسبت بهش تمایل زیادی دارم واسم خیلی مهمهخیلی چیزهایی که نمیشه گفت هم تو حرفهاش حرکاتش و نگاهش هست که منو جذب میکنه حالا…باید بگم سیگاری هم هست و به شدت هم آدمه بی پولیه..به نظر شما این آدم رو که منو از نظر احساسی راضی میکنه و شخصیتش رو هم دوس دارم میشه واسه ادامه زندگی انتخاب کرد؟ میشه با مردی ازدواج کرد که بشدت بی پوله؟ هرچند مستقل هم هست؟… ادامه نظر»

یک زن
Guest
یک زن

عطف به پاسختون به نظری که توی همین پست گذاشتم: حقیقتش من متوجه نشدم چی گفتید..یعنی چی که معنی مرد برای من وهمسرم متفاوته؟ چطور باید این اختلاف نظر رو تا حدودی کمش کرد؟ اصلا امیدی هست؟!

پاسخ: از نظر شما یه مرد خوب می تونه و باید چه خصوصیاتی داشته باشه و از نظر ایشون یه مرد خوب چه خصوصیاتی داره . شمردن حصوصیات به نیازهای ما ، ایده آل های ما ، گذشته ی ما و…. ربط داره . امید زمانی هست که تعریف هامون و انتظاراتمونو به هم نزدیک کنیم .
معصی
Guest
معصی

سلام منیژه جون، راستش میخواستم راهنماییم کنید، من دوست دارم که وضعیت زندگیش اینه: یه پسر دو ساله داره، خودش سر کار بود اونم دولتی و شوهرش نذاشت بره، چون حال نکرد زنش کار کنه، حالا این مرد هیچ کاری نمیکنه، همش تو خونه است و تو یه اطاقه، اینکه افسردگی گرفته رو میدونیم، اما نه حاضره قبول کنه و نه حاضره درمان کنه، خانوادش هم دیگه ازش قطع امید کردن، میگن ما چیزی بهش بگیم تا دو سال باهامون قهر میکنه، حتی یه بستنی هم نمی تونه برا بچه اش بخره، همه درآمدشون فقط یارانه است، هر حرفی دوستم… ادامه نظر»

معصومه
Guest
معصومه

17سالگی اعتماد بنفسم خیلی بالا بود با کسی آشنا شدم که فکر میکردم اگه عشق اونو داشته باشم باقیه زندگیمو تلاش میکنم و میسازم …نشد زندگی مشترکی داشته باشیم ولی من همه ی اون چیزایی رو که فکر میکردم واسه یه زندگی خوب داشتن نیاز هست رو بدست آوردم ..کارخوب_تحصیلات_رشد اجتماعی_استقلال فکری و مالی و…چیزی که الان توی زندگیم جاش خالیه عشقه دارم فکر میکنم با اون سن کم چه خوب نیازهامو دسته بندی کرده بودم شما چی فکر می کنید منیژه جون؟ پاسخ: عزیزم خوبه تو نیازهاتو رفع کردی ولی بدون با همه ی این حرفا نیاز داری عشقت… ادامه نظر»

احمد
Guest
احمد

معیار اینکه دو نفر ادم برای ازدواج بهم بخورند چیه؟

پاسخ:
دوست عزیز اونقدر مفصله که نیاز به چند جلسه ی مشاوره داره و تقریبا از فردی به فرد دیگه فرق می کنه .
شهرزاد
Guest
شهرزاد

منیژه جون من شنیده بودم قانون در مورد تکفل فرزند دختر و پسر یکی شده و هر دو تا هفت سالگی میتونن پیش مادر باشن. درسته؟

پاسخ:
نه اینطور نیست هر کدوم تو سن بلوغ شرعی اشون می تونن والدشونو برای زندگی انتخاب کنن .
شهرزاد
Guest
شهرزاد

راستی بابت شماره تلفن مرکز مشاوره خیلی ازت ممنونم راستش اینقدر این آشنای من سر این جریان کارهای عجیب و غریب کرد که من ترجیح دادم اصلا دخالت نکنم ولو معرفی مشاور.

پاسخ: خواهش می کنم . قطعا شما نیت خوبی داشتید .
نسرين (عروس)
Guest
نسرين (عروس)

خوش بحال كسيكه يكي رو داره كه يك دنيا دوسش داره 🙁

پاسخ:
نسرین جا نگرد نیست من گشتم نبود .
rz
Guest
rz

رسیدن به خیر

پاسخ:
ممنون از لطفتون .
man
Guest
man

من عاشق تعریفِ پدر دختر از مرد ایرانی‌ شدم، ولی‌ اگه بخوام یه قسمتیش رو پر رنگ کنم اینه:این زن برای نمایش به فامیل و بقیه و ادعای روشنفکری کاربرد دارد تجربه من از تعریف بالا و مشکل زن با همسرش : خواسته زیادیه اینکه من از همسرم انتظار داشته باشم رازش رو به من بگه و نه به خواهرش؟!توقع زیادیه اینکه من رو خدمتکار خونه و پرستار بچه ها نبینه و حرفهای مهمش را به جای اینکه به خواهرش بزنه به من بگه!انتظار زیادیه اگه ازش بخوام بزرگ بشه مرد بشه تا من بهش تکیه کنم..تا بهش اعتماد کنم..تا… ادامه نظر»

خودم
Guest
خودم

منیژه خانم در پاسخ مربوط به معصی نیاز به تصحیح هست.فرزندان اعم از دختر یا پسر تا 7 سالگی پیش مادر می مونن بعد دختر ها در نه سالگی و پسرها در پانزده سالگی خودشون تصمیم می گیرند…قانون جدید دادگاههای خانواده است…فکر کنم چند سالی هست اجرایی شده.از نظر خودم هم اگر مادر جون جنگیدن داشته باشه گرفتن بچه از آدمی تا این حد افسرده و فاقد در آمد و پر مشکل زیاد سخت نیست. بعید می دونم خود مرد هم بجز اعمال فشار برای نگه داشتن همسرش چندان علاقه ای به نگه داشتن بچه داشته باشه. پاسخ: شادم افسرده… ادامه نظر»