پدیده !

اگر کسی ناراحته ، غمگینه ، افسرده اس … این پست رو نخونه .

یک ربع از وقتشون بیشتر نمونده ، با خواهرش اومده ، منشی می پرسه چی کار کنیم مراجع بعدی بیاد باید جلسه ی اینا رو تموم کنیم ، بهشون می گم دیر کردید ولی این تایم کوتاه رو می بینمتون و اگه مراجع بعدی بیاد مجبوریم تمومش کنیم ، قبول می کنه و می گه :

سه ماهه عقد کرده واصلا راضی نیست ، شوهرش همسن خودشه ، هر دو بیست و یک ساله هستن ، پسره کار نمی کنه ، بد وبیراه به خودش و خانوادش می گه ، چند باری با مادرش درگیر شده ، مادر دختر اجازه نمی ده شب رو دخترش تو خونه ی نامزدش بمونه و این بهونه ای شده برای درگیریهای بیشتر ، دختر مشکوکه که همسرش مواد مصرف می کنه با نشونه هایی که می گه منم مطمئن می شم که مصرف کننده اس ، می پرسم چه جور آشنا شدید و از آشنایی تا عقد چقدر طول کشید ؟ می گه رفته بودم بانک ، فیش رو که پر کردم این از روی فیش، شماره ی خونه امونو برداشته و بعد مادرش زنگ زد خونمون و اومدن خواستگاری ، من فکر کردم پسر خوبی باشه ، در عرض یک ماه هم عقد کردیم ولی از عقد تا حالا فقط جنگ و دعوا داریم ، من تو خونه گفتم می خوام جدا شم ولی بابام نمی ذاره می گه آبرومون می ره ، یه بار هم قرص خوردم ولی می خواستم بترسونمشون که هیچ کسی نترسید !

با توضیحاتی که می ده می گم که باید قبل از عقد دو تایی می اومدید مشاوره ، ما تو مشاوره ی ازدواج ژنوگرامتونو می کشیم ، سه نسل از هر دوی شما واگر کسی ، اعتیاد ، طلاق ، بیماری یا عقب ماندگی در نزدیکانش باشه ، ریسک ابتلا رو بالا می بره و ما به طرفین هشدار رو می دیم ، می گه پدرشوهرش و همه ی خانواده ی پدری شوهرش مصرف کننده هستن . می گم خوب فکر نمی کنم با این توضیحات تو زندگی آرومی داشته باشی واگر الان هم جدا نشی در آینده ای نه چندان دور این کار رو می کنی ، می گه پدرش راضی نمی شه ، ازش می پرسم امکان داره پدرت رو ببینم و دلایلش رو بشنوم ؟ می گه آره شاید بیاد.

از خانواده ی خودش سوال می کنم ، دوباره که پرونده رو نگاه می کنم می بینم تحصیلاتش رو نوشته دیپلم آرایشگری ، می گم مگه آموزش پرورش همچین دیپلمی رو می ده ؟ می گه آره ! می گم به نظر نمیاد درست تو مدرسه زیاد خوب بوده ، اگه قراره جدا شی باید به فکر پیشرفت خودت باشی بتونی حداقل تو کارت پیش بری و بعد بهتر تصمیم بگیری برای ازدواج . می پرسم مامان بابا با هم چه جورن ؟ می گه هر روز دعوا و جنگ دارن ، یه برادر عقب مانده داشته که خودش بزرگش کرده ولی چند سالیه فوت شده ، می گم چرا تو بزرگش کردی ؟ می گه مادرم نمی تونست ، مصرف کننده بوده ، من خودم تو خونه خوابوندمو ترکش دادم ، بابام هم مصرف کننده اس ، سه بار تا حالا کمپ بردیم ولی برگشته و کشیده ، مامانم تا حالا چند بار مچ بابام رو گرفته ، بابام با خیلی از زن ها رابطه داشته و داره ، بابام به بچه هاشم رحم نکرده ، با من و خواهرم هم بوده ، می گم یعنی چی ؟ می گه 4-5 ساله به زور با من رابطه داره و با خواهر کوچیکم هم یک سال رابطه داشته ، ولی خدایی از وقتی ما نامزد کردیم دیگه باهامون کاری نداره ، می گم با همین خواهرت که بیرونه ؟ می گه آره ، می گم صداش کن بیاد تو ، خواهرش 15 ساله اس ، یک ساله عقد کرده با یه پسر 29 ساله ، می گم بابا با تو هم بوده می گه آره ، از دست بابام فرار کردم که شوهر کردم ، می گم با شوهرت که دو برابر سن تو رو داره مشکلی نداری ؟ می گه اوایل داشتم ولی الان خوبیم ، سه ماه دیگه عروسی امونه ، شوهرم می دونه بابام مصرف کننده اس ، منم خونه ی شوهرم روبا هر بدبختی که داشته باشه به خونه ی بابام ترجیح می دم ، شوهر من از شوهر خواهرم بهتره .

رو می کنم به خواهر بزرگتر و می گم شوهرت می دونه می خوای طلاق بگیری ؟ می گه خودش پیشنهاد طلاق توافقی رو داده ولی من از یه چیزی می ترسم می گم از چی ؟ می گه چند سال پیش با کسی دوست بودم ، رابطه هم داشتیم ، من چهار ماهه باردار بودمو نمی دونستم ، وقتی فهمیدم به پسره گفتم ، بابای پسره گفت بچه رو سقط نکنید ، ما میاییم و تو رو می گیریم ، مادرم قبول نکرد ، گفت به مردم بگیم اینا کی اومدن خواستگاری و کی عقد کردیم و کی شما بچه دارشدید ؟ آبرومون می ره ، منم مجبور شدم سقط کنم ، هفت میلیون خرج شد و من ترمیم شدم ، اگه الان بخواهیم طلاق بگیریم باید بریم پزشک قانونی ، اونجا می فهمن چه اتفاق هایی افتاده ، اون وقت نمی دونم چه جور جواب شوهرم رو بدم ، اون خیلی شره نمی تونم از پسش بربیام ، خانوادشم مثلا زن گرفتن که آدم شه !

می پرسم مادرتون می دونه بابا چی کار داره می کنه ؟ می گه چند بار بهش گفتم ولی جوابش این بوده که شما می خواهید من طلاق بگیرم بعد شما به آزادی مطلق برسید و هر غلطی دلتون خواست بکنید .

می گم نمی خوام پدرت بیاد اینجا به احتمال قوی تو معنی آبرو به توافق نمی رسیم !

   

 

 

توسط |۱۳۹۲-۹-۱۴ ۱۶:۱۳:۰۰ +۰۳:۳۰۱۴ آذر, ۱۳۹۲|تجربیات اتاق مشاوره|۸۸ نظرات
avatar
جدیدترین قدیمی‌ترین با بیشترین رأی
مستوره
Guest
مستوره

شاید چیزی که میگم خیلی درست نباشه، ولی این دختر و خواهرش چقدر بدبخت هستن!
جالبه که پدرش دم از آبرو میزنه؟!

پاسخ: به نظرم هر کلمه ی دیگه ای هم بخواهیم استفاده کنیم در همین راستا و معنا خواهد بود !
مامان امیر وپرنی
Guest
مامان امیر وپرنی

گاهی فکر میکنم مشکل خیلی تو زندگیم هس اما همچین چیزایی رو که میخونم .میبینم که مشکلات من در مقابل مشکلات بعضی ها شکلات هس

پاسخ: بله . با خوندن و دیدن این مسائل حداقل من سر از سجده ی تشکر از خدا به خاطر خانواده ی خوبم برنمی دارم .
فریاد بی صدا
Guest
فریاد بی صدا

این آدم (پدرش) از آبرو گفته؟!!
چقدر وحشتناک میتونه باشه دنیای این دوتا دختر بیچاره، پدر بجای تامین امنیت…
دختری که پدرش باش رابطه داشته چطور کسی میتونه بخاطر رابطش با یه پسر دیگه بازخواستش کنه!! این طفلی چی از شرافت یاد گرفته که درس پس بده؟!

افتضاحه! همچین مردی خاک گورهم زیادیشه!!

پاسخ: البته مادر هم کم کوتاهی نکرده و نمی کنه !
کهکشان
Guest
کهکشان

خیلی چیزا دیدم و شنیدم اما عجیب ترین و هذم نشدنی ترین اتفاق دنیا فکر میکنم رابطه پدر با دختره….

پاسخ: چیزی که آرامش رو تا ابد از بین می بره !
خودی
Guest
خودی

آه ه ه ه ه ه
سرم سوت کشید

پاسخ: گناه داری هی می ری میای سرت درد می کنه ، برو بخواب !
غنچه
Guest
غنچه

برای این دختر هیچی نمونده نه عزت نفس نه شرم وحیا
آنچه خوبان همه دارند تو یک جا داری(منظورم خانواده است)
ولی یه چیزی روبه سختی حفظش کردند آآآآآآآآآآآببببببروووووو 🙁

پاسخ: متاسفانه تعابیر دلبخواهی از واژه ها داریم .
سحر
Guest
سحر

کل متن دردناکه، اما این قسمت از ذهنم بیرون نمیره
4-5 ساله به زور با من رابطه داره و با خواهر کوچیکم هم یک سال رابطه داشته
هیچ بیرون نمی ره.

پاسخ: بی پناهی در آخرین حد ممکن !
مشق سکوت- رها
Guest
مشق سکوت- رها

واااااای خدا، فاجعه است. سرم داره سوت میکشه، انگار کلکسیونی ِ از همه ی زشتیها…

پاسخ: دقیقا آنچه همه به تنهایی می تونن داشته باشن رو این خانواده با هم داره .
هانیه
Guest
هانیه

خیلی وحشتناکه اصلا نمی تونم باور کنم ، مادر و پدر بودن لیاقت می خواد خدا کمکشون کنه

پاسخ: گاه انسان از هر حیوونی پست تر می شه .
تانی
Guest
تانی

ابرو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کدوم ابرو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اعتیاد تجاوز سقط جنین … یه وقت هایی فکر می کنم فرار از خونه بهترین راه حله دلم برای این دخترا می سوزه کاش می شد واسه همچین ادمایی یه کاری کرد پدر و مادرشون اینا بدبخت کردن

پاسخ: خیلی به این فکر می کنم که چی کار میشه کرد ولی بدون حمایتهای دولتی هیچی از دستمون برنمیاد . با چندتا وکیل هم صحبت کردم ، میشه شکایت کرد ولی بعدش چی ؟ کی حمایت کنه ؟
گیلاس آبی
Guest
گیلاس آبی

با سلام
نظر کارشناسی من:
خیلی وحشتناک هستش.
اصلا تصور اینکه یه همچین جونورائی دوروبر ما هستند,مشکله.
تا درودی دیگر,بدرود…. 🙂

پاسخ: سلام . بله برا ی منی که دیگه از هیچی تعجب نمی کنم هوبسیار آزار دهنده بود .
خودم
Guest
خودم

واویلا……

پاسخ: منم تا ساعت ها همینو می گفتم !
منیژه
Guest
منیژه

به باران عزیز
دوست عزیز خیلی کلی حرف زدی ، نمی دونم چرا و از کی مشکلاتت شروع شده و نمی دونم تا حالا چه اقداماتی داشتی برای حل مشکلات و همسرت چقدر مایل به حل مشکلات هست ، طلاق رو پیشنهاد نمی دم چرا که نمی دونم چقدر مهارت زندگی زناشویی دارید . پس می گم عجله نکن برای حل مشکلاتت اول با یه مشاور صحبت کن و بعد تصمیم بگیر .

سمفونی
Guest
سمفونی

واقعا کلکسیونی از مشکلات مختلف هستن این خانواده. به نظر من طلاق هم دردی از این دختر دوا نمی کنه. شاید بعد از طلاق ارتباطش با پدرش و مردهای دیگه بشتر و بدتر شه. اون موقع چی میشه؟ اصلا خانه از پای بست ویران است

پاسخ: اتفاقا به این فکر می کنم شاید کمی از حجم مشکلات این دختر با ازدواج و خارج شدن از خانه ی پدری کم شه . شاید بشه رو اون شوهر 21 ساله کار کرد و زندگی رو بهبود بخشید ! شاید !
منیژه
Guest
منیژه

به لیلای عزیز .
ممنون از لطفت و این که می خوای اطلاع رسانی وسیعتری صورت بگیره ولی یک سوال دارم ، احتمال نداره مورد اتهام تشویش اذهان عمومی قرار بگیریم ؟

پاکت نامه 2
Guest
پاکت نامه 2

زندگی به من آموخت که بهترین ها گاه بد ترین میشوند .
وای بحال انانکه نزدیکتریند ودشمن تر

پاسخ: و این غافلگیر کننده تر و فلج کننده تره !
نیره
Guest
نیره

چقدر دردناک بود…بیچاره اون دخترها…ای کاش بتونن راه خودشونو پیدا کنن.

پاسخ: بسیار راه و کار سختی یه .
نیلی
Guest
نیلی

یا امام هشتم !!!!!!!!!!

پاسخ: جالبه ، من می گم یا خدا !
نسرینا رضایی
Guest
نسرینا رضایی

جالب اینجاست این خانواده و پدرش خیلی خودشون رو آبرومند می دونن!!

پاسخ: بله . هر کسی تعریفی خاصی می تونه از واژه ها داشته باشه ، از جمله آبرو !
نگین
Guest
نگین

منیژه جان این خانواده از اساس داغونن
اینقدر مشکلات توشون زیاده که آدم حتی نمیتونه اسم خانواده روی اینها بذاره
پدری که به دختر خودش هم رحم نمیکنه
دختری که با دروغ و فریبکاری قراره به خونه بخت بره
مادری که این وضعیت رو شاهده و دم نمیزنه

خیلی وضعیت اسفناکی دارن این به اصطلاح خانواده ….

آبرو
این کلمه چه خانواده هایی رو که به خاک سیاه ننشونده …

پاسخ: دقیقا از نظر من یه پدیده هستن که من حداقل تو این 15 سال کار ، به ندرت دیدم .
پری
Guest
پری

وای خدای من…

قرصا رو خورده تا بترسونه!!! فقط؟
من احساس میکنم در این مدل زندگی خودکشی اصلا گناه نیست…دخترا هم خودشون بی تقصیر نیستن؛رابطه ،سقط جنین،و حتی بی تفاوتی مادرشون…انگار قبح همه چی واسشون شکسته…
پدرشون هم که هیچی دیگه …

پاسخ: انتظار آدم سالم یا نسبتا سالم از همچین خانواده ای انتظار بسیار زیادی هست . جدای از خانواده خود دختر هم مشکلات اخلاقی و …. زیادی داره .
شهرزاد
Guest
شهرزاد

خیلی خیلی وحشتناکه من اصلا در تصورم هم نمیگنجه.

پاسخ: متاسفانه .
عطیه
Guest
عطیه

وحشتناکه! وحشتناکه! وحشتناکه! باورم نمی شه! الان چند دقیقه است که مخم هنگ کرده!!!
یعنی چی می شه آخه؟!؟ خیلی وقته که دارم خاموش می خونمت اما الان دیگه اینقدر مخم داغ کرد که واقعا نتونستم ساکت بمونم!

پاسخ: تقریبا کار خاصی نمیشه کرد .
نسرین.م
Guest
نسرین.م

فقط با یاد این شعر فریدون مشیری عزیز برای دختران این قصه گریه می کنم: وای…جنگل را بیابان می کنند!هیچ انسانی به انسانی نمی دارد رواآنچه این نامردمان با جان انسان می کنند! این آبرو ها کجا بوده اند که از لجن زار هم بدترند.حالا چی بسرشون میاد منیژه جان؟ سرنوشت این دختر چی میشه؟!!! پاسخ: تو این قضیه بدون حمایت های دولتی و ارگانها نمیشه کاری کرد . نه پولی نه تحصیلی نه حامی درست حسابی در خانواده و فامیل …. اینو از خانواده هم جدا کنیم و از همسرش هم جدا شه بعد چی کار کنیم ؟ متاسفانه… ادامه نظر»

نسیم
Guest
نسیم

اینو که میبینم …وای وای …به پدرم امیدوار شدم…این روزا که همه چی من رو گریه میندازه …این رو هم که دیدم گریه ام گرفت…خدای من..

پاسخ:
خیلی از پدرا خوب و بی نظیرن ، شاید کم و کاستی باشه ولی این شکلی جانی نیستن .
مهسا
Guest
مهسا

الان اون مامان و باباهه اصن تعریفشون از زندگی، فرزند، رابطه جنسی، خانه، آبرو و … چیه دقیقا؟! بعد دختری که با اعتیاد و رابطه جنسی با پدر و با دوست پسر و سقط غیرقانونی بزرگ شده و با یه مرد معتاد بددهن ازدواج کرده، اگه فردا بچه ای بیاره (که ازنظر من اصلا بعید نیست!!) چی میشه؟! همین طور این نسل ادامه پیدا میکنه؟! وای سرم سوت کشید!!!

پاسخ: زیاد داری خودتو اذیت می کنی ، معلوم هم نیست شاید با ادبی در کنار بی ادبان پیدا شد !
لیلا
Guest
لیلا

منیژه عزیز
بله من به شما حق میدم که نگران این موضوع باشید. چند وقت پیش یکی از دوستانم به مناسبت روز مبارزه با خشونت یک پوستر، بدون هیچ متنی را به اشتراک گذاشته بود و با برخوردهای خیلی متفاوتی روبرو شد. عده ای برخوردهای بسیار نامناسبی داشتند.
راستش سایت مورد نظر با اینکه یه شبکه کاملا حرفه ای ست اما متاسفانه بسیار برخوردهای نامناسب و غیرفرهنگی و غیرحرفه ای در آن دیده می شود.
نمی دانم شاید باید دقت بیشتری به خرج داد.

پاسخ: به نظر منم به درسرش نمی ارزه.
پرواز
Guest
پرواز

اصلا چیزی میشه گفت؟
چقدر درد داره این داستان…

پاسخ: به همین دلیل با تبصره گفتم بخونن !
وكيل
Guest
وكيل

!!!!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ: شما هم باید از ایم موارد دیده باشید ، البته در صورت شکایت !
تجاوز ممنوع
Guest
تجاوز ممنوع

حرف هایی بین مادر عروس و داماد رد و بدل می شد که من معنی شونو نمی فهمیدم. تلاشم برای سر در آوردن واقعه بی فایده بود ولی تنها جمله هایی که می شنیدم، حرفای خاله م بود که از مامانم می پرسید: ـ این که مثل گل بود، چطور دختر نبود؟! و من با خودم فکر می کردم که بخدا دختر بود! من خودم باهاش مدرسه می رفتم آخه… اگر پسر بود حتمن می فهمیدم! جرات پرسیدن از مامانم رو نداشتم ولی فضولی هم ولم نمی کرد. به خواهرم متوسل شدم که بزرگتر از من بود و اطلاعاتش بیشتر… ادامه نظر»

تجاوز ممنوع
Guest
تجاوز ممنوع

این خانواده چکار باید می کردند؟ آیا باید قبل از ازدواج به پسر جریان رو می گفتند؟اگر هیچ خواستگاری حاضر به ازدواج نبود چی؟.خیلی کوچیک بودم. یادم نیست چند ساله ولی تمام صحنه های اون روزا رو یادمه! خونه ی ما تو یه کوچه ی بن بست کنار یه آتشکده که عبادتگاه زرتشتیان بود قرار داشت. همسایه های ما اغلب زرتشتی بودند، فقط تک و توکی مسلمان. یه بعداز ظهر تابستون بود که کوچه رنگ و بوی دیگه ای داشت. خونه ی یکی از همسایه ها رو چراغونی کرده بودن کنار خونه. یه گوسفند بسته بودن به درخت و برو… ادامه نظر»

مهسا
Guest
مهسا

خدا به فرياد اين دخترها برسه!!!! عجب نامردهايي پيداميشند.
راستي منيژه جون براي پستقبلت خصوصي نوشتم.چرا جوابم رو ندادي؟

پاسخ: مهسای عزیز من کامنت خصوصی از شما ندیدم اگه بود جواب می دادم .
فرناز
Guest
فرناز

واقعا وحشتناکه! به نظر من هم بهتره که ازدواج کنه. بهتر از موندن توی چنین محیط هست که 🙁 . کاش میشد این جور آدمها را به جزای عملشون رسوند 😕

پاسخ: کاش می شد جای امنی برای یه همچین کیس هایی تو کشور داشتیم .
ندا
Guest
ندا

میتونم بپرسم مرکز مشاور شما کجاست؟
تهران هستید؟

پاسخ: بله تهران هستم .
افسون
Guest
افسون

سلام اخبار تجاوز پدر به دختر خیلی زیاد شده است. آیا تا به حال شما با این پدران هم صحبتی کرده اید و این موضوع را آسیب شناسی کرده اید؟ آیا این پدران ویژگی خاصی دارند؟ برای کسی که میخواهد ازدواج کند براساس چه فاکتور شخصیتی می توان تصمیم گرفت که این مرد در آینده به فرزند خویش نیز رحم نخواهد کرد؟ممنون میشم کمی در مورد این اشخاص توضیح دهید و اینکه این افراد از کار خود پشیمان می شوند یا خیر؟ پاسخ: سلام . نشانه ی خاصی که بشه از روش این افراد رو شناسایی کرد نداریم . آدما… ادامه نظر»

ندا
Guest
ندا

من که اصلا باورم نمیشه، پدر با دخترش؟
نمیدونم فقط متاسفم …، دردناکه برای این دخترا و خانوادش، برای من خواننده، برای جامعه ای که درش زندگی میکنم که هیچ جا برای حق این جور بچه ها وجود نداره متاسفم.

پاسخ: امیدوارم آینده براشون و برامون بهتر باشه ، این جامعه خیلی چیزا نیاز داره .
reyhaneh
Guest
reyhaneh

جواب منم بدین دیگه

پاسخ: جواب ندادم ؟
سحر
Guest
سحر

باهاتون موافقم. فقط حمایت های دولت می تونه کمی از بدبختی های این جماعت کم کنه یا حداقل باعث بشه بیشتر غرق نشن که اون هم معلوم نیست تو جامعه ما کی می خواد محقق بشه.

پاسخ: منم فقط معتقدم حمایت دولتی کمک می کنه .
مهشید
Guest
مهشید

تو دین اسلام تا جایی که میدونم زن ا با م حارم جزای سنگین داره حالا ادم به این نتیجه میرسه مثل اینکه بیحکمت هم نیست .

پاسخ: حکمت خیلی چیزا رو شاید ندونیم ولی احکام بی حکمت نیستن .
شیرین
Guest
شیرین

منهم فکر کنم استثنا ئا این ازدواج از طلاق گرفتن بهتر باشه. اگر شوهره معتاده ، خوب پدر و مادر این طفل معصوم هم معتاده.
حداقل اینطوری رابطه جنسی با شوهرش خواهد داشت. شاید هم این دختر بتونه شوهرش را بهتر کنه.

پاسخ: این که شوهرش رو بتونه درست کنه خیلی بعیده چرا که چیزی نیاموخته ولی شاید به هر حال اوضاعش از خونه ی باباشه بهتر باشه .
admin
Guest
admin

فلاکت
چیزی به جز این به ذهنم نمیرسه

پاسخ: بله . همینطوره !
غزی
Guest
غزی

من نمی دونم چقدر می تونه یه نفر بدبخت باشه . همه پست ها و ماجراها یه طرف بعد این یکی یه طرف دیگه . دختره بره کلانتری همه پدر و شوهر و همه رو بفروشه و بندازه زندون بعد بشینه ببینه چیکار کنه

پاسخ: بعدش کجا و کی و چه جور حمایت شه ؟
من
Guest
من

وای چه وحشتنااااااک….

پاسخ: متاسفانه !
مونس
Guest
مونس

من هم یه رشته ای رو خوندم نزدیک رشته شما یه بار تو مراجع هام یه دختر شهرستانی بود دانشجو بود که به خاطر دانشگاهش تو تهران خونوادش اجازه نداده بودن خوابگاه بمونه و در منزل داییش که تهران بوده مستقرش میکنن و بعد از چند وقت یه روز که با دایش تنها میشه داییش بهش رحم نمیکنه و…تا سه روز با هیچکس حتی یک کلمه هم نتونسته بود حرف بزنه نه من و نه هیچ مشاور دیگه ای نتونست براش کاری بکنه کمتر از چهار ماه بعد از اون حادثه خودشو کشت. مثل قضیه آبرو که شما میگید این… ادامه نظر»

مریم
Guest
مریم

یاخدا!!!!

پاسخ: صبر و حوصله ی خدا !
نسرین.م
Guest
نسرین.م

سلام گلم
دلم برات تنگ شده بود…

اگه چیز جدیدی درباره این خواهرا شد می نویسی؟ خیلی کنجکاوم بدونم چی بسرشون میاد.
اون پدره رو میشه اعدام کنیم با هم بعد خفه اش کنیم و بعد بکشیمش؟… باز من خل شدم!

پاسخ: سلام دوست عزیز. ممنون از لطفت ، چشم حتما اگه اتفاق جدیدی یا کاری ما تونستیم انجام بدیم می نویسم .
سارا
Guest
سارا

اي خداااا برس به دادمون
فقط همينو ميتونم بگم

پاسخ:
سارای عزیز در مورد موضوعی که گفتی به سادگی ازش نگذر ، نه این که همه چیز رو به هم بزنی ولی باید یه اشکالی تو کار باشه که سه بار تکرار شده و شاید سه بارش رو تو متوجه شدی و از بقیه بی خبری !
طناز
Guest
طناز

منیژه جون شاید دوباره این سیکل ادامه پیدا کنه.
شاید این دختر هم مثل مادرش معتاد بشه و اگر بچه ای هم بیاره پدرش بهش تجاوز کنه و …..
و بچه ی همین دختره هم مثل مادرش همچین سرگذشتی خواهد داشت
مثلا اونم با مردای دیگه رابطه خواهد داشت …..
و دوبا ره و دوباره همین مشکلات تا اخر باهاشون باشه

پاسخ:
دوست عزیز نیاز نیست این همه سیاه ببینیم ، حداقلش اینه که این دختر با ما در ارتباطه و به همین راحتی ترکش نمی کنیم ، پس نگران نباشید سعی می کنیم با آموزش جلوی مشکلات احتمالی رو بگیریم .
مینا
Guest
مینا

سلام نمیدونم چی باید بگم ……….خدا به دادشون برسه………هرکسی یه جوری مشکل داره این دیگه……. میدونم که اینجوری نمیشه مشاوره گرفت اما من یه مشکل دارم میخوام باهاتون در میون بذارم شاید کمکم کنید

مینا
Guest
مینا

اول از خودم میگم و بعد از مشکلم……25سالمه لیسانس دارم 7تا بچه ایم همه خواهر برادرام ازدواج کردن به جز من و یه برادر کوچیکترم که الان دانشجو بقیه هم تو زندگیشون تقریبا موفقن…مادرم بسار اروم و پدرم عصبی البته پدر بدی نیست بعضی وقتا بیش از حد خوبه و بعضی وقتا…….بچه که بودم واسه هر کار اشتباهی کتک میخوردم ازش البته نه فقط من بقیه بچه ها هم همین طور معتقده تربیت این مدلیش درسته…البته بعد کتک که باهاش قهر بودم حرف نمیزدم به هر بهونه میخواست اشتی کنه یا میومد سر به سرم میذاشت یا پول میداد که… ادامه نظر»